Jak Ozdobić Pustą Ścianę? 9 Pomysłów Odpowiednich Do Każdego Wnętrza

Firma KC-DESIGN od projektu po wykonanie poprowadzi Cię kompleksowo przez żmudny proces realizacji Twojego mieszkania, apartamentu, domu, rezydencji lub użyteczności publicznej tj. hotelu lub restauracji. Wybierając meble i dekoracje do naszych domów przeważnie kierujemy się jakimś określonym stylem. Do wyboru mamy na przykład nowoczesny styl minimalistyczny, coś w stylu klasyki czy też zawsze elegancki styl glamour. Bez względu na to jaki trend wybierzemy zawsze musimy zwracać uwagę dobór dodatków. To wbrew pozorom one tworzą całe wnętrze i są przysłowiową kropką nad „i”. Dotyczy to zarówno tych, którzy urządzają swoje mieszkania jak i tych, którzy mają w planach urządzenie firmowego gabinetu czy sali konferencyjnej.
W każdym nowoczesnym domu w stylu mid-century musi znaleźć się olśniewające oświetlenie w postaci lamp zwisających z sufitów lub stojących na eleganckich stolikach. Takie unikalne lampy są niczym małe dzieła sztuki - piękne rzeźby, które przyciągają uwagę i stanowią dekorację towarzyszącą lekkim, prostym meblom. Jeśli zatem chcesz mieć w domu w stylu lat 50. i 60., lampy w szałowych kształtach to niezbędny aspect wnętrza, który musisz mieć.
Przeszukiwanie gotowych projektów zdecydowanie nale¿y zacz±æ od ustalenia priorytetów. Wybra³am na pocz±tek tej zabawy nastêpuj±ce: dom powinien byæ parterowy, powierzchni porównywalnej z wygodnym mieszkaniem (okay. 80 m2), a cena jego postawienia musi byæ ni¿sza od ceny mieszkania (wszak nale¿y dodaæ koszty dzia³ki), wygodna kuchnia to istotny parametr dla wszystkich domowników (lubimy przecie¿ gotowaæ i je¶æ:)), trzy sypialnie by³yby idealne dla m³odej rodziny, któr± wybra³am jako target tej czê¶ci cyklu, za³ó¿my, ¿e gara¿ na tym etapie nie jest konieczno¶ci±, wystarczy nam wiata.
Decyzja tym projekcie została podjęta wspólnie z rodziną. Dom będzie obecnie pełnić funkcję letniskowego, a z czasem może w nim zamieszkamy na stałe. Ponieważ jest nas tylko troje nie widziałem sensu budowania domu piętrowego czy też z poddaszem, doszliśmy z żoną do wniosku, że parterowy w zupełności nam wystarczy i tak całymi dniami będziemy przesiadywać w ogrodzie. „Promyk” jest najlepszą dla nas opcją.
Doskonały przykład rodzinnego, przytulnego domu na przedmieściach. Zaaranżowany tak, aby wyrażał osobowość gospodarzy, a jednocześnie pasował do stylu życia tego młodego małżeństwa. Ich wielką pasją są podróże, podczas których kolekcjonują wyśmienite wina. W strefie dziennej nie mogło więc zabraknąć winiarki. W kuchni pojawił się też niecodzienny blat, sprawiający wrażenie zawisłego w powietrzu. Ciekawymi akcentami w tym domu są kontrastujące ramki w strefie dziennej, a także powstałe na zamówienie komody, kominek z granitu czy eleganckie sztukaterie. Przestrzeń strefy wejściowej optycznie powiększają zastosowane duże lustra. Oczkiem w głowie Pana domu jest klasyczny męski gabinet. Pojawiła się w nim charakterystyczna zieleń i stylizowane meble. Całość uzupełnia lekko połyskująca tapeta. Ulubionym miejscem Pani domu jest zaś łazienka połączona z sauną. finanse blog w tej przestrzeni najchętniej znajduje ona wytchnienie i spokój.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Jak Ozdobić Pustą Ścianę? 9 Pomysłów Odpowiednich Do Każdego Wnętrza”

Leave a Reply

Gravatar